Чи можливий «гарячий» Chevrolet Tahoe SS?

Чи можливий «гарячий» Chevrolet Tahoe SS?

В інтернеті ширяться чутки про можливу появу на ринку «зарядженої» версії популярного кросовера Chevrolet Tahoe. Наскільки реальним є такий проект?

Якщо коротко, то цілком реальним і навіть перспективним. Останні тенденції автомобільного ринку США показують, що американці поступово пересідають з легкових автомобілів на кросовери. З пікапами ситуація давно зрозуміла.

Що стосується Chevrolet Tahoe, то в нього і раніше було багато шанувальників і попит на кросовер стабільно високий. Тільки в першому півріччі 2021 року власниками Tahoe в США стали понад 50 тисяч осіб. Зростанню популярності моделі не завадив навіть Ковід. Все це до того, що поява високопродуктивної модифікації цілком може викликати інтерес фанатів повнорозмірних SUV.

Більш того, в червні цього року фотошпигуни засікли прототип, який можна позиціонувати як Tahoe SS. Про це повідомляє GM Authority. Потім профільне видання навіть запропонувало власне бачення «гарячого» Tahoe, опублікувавши його рендер.

Про те, що тестовий прототип, можливо, є передвісником Chevrolet Tahoe SS, кажуть його висока швидкість у поєднанні з «ненормально гучним» звуком двигуна, пишуть журналісти GM Authority.

Варто відзначити, що створення так званих «гарячих» версій стандартних моделей є дуже складним, тривалим і дорогим проектом. Не можна на звичайний автомобіль просто поставити потужний двигун і запустити у виробництво. Конструктори практично заново проектують модель, враховуючи підвищені навантаження, вібрацію і масу інших чинників.

Повертаючись до потенційного Tahoe SS, варто відзначити, що у головного конкурента Chevrolet, компанії Ford, є «гарячий» Explorer ST, але він менший за розмірами, ніж Tahoe. А у спыврозмірного Expedition високопродуктивної версії немає. Тому ринкова ніша для Chevrolet Tahoe SS практично не зайнята.

На фото вгорі: 2021 Chevrolet Tahoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *