Чому українці обирають обмін авто на майданчику? Всі переваги безпечного переоформлення


Чому українці обирають обмін авто на майданчику? Всі переваги безпечного переоформлення

Все більше українців бажають зекономити час та нерви, тому обирають обмін авто на майданчику.

Сучасні компанії пропонують безпечне переоформлення, широкий асортимент машин для вибору, швидку угоду та кваліфікований супровід. Якщо раніше класичним варіантом обміну авто вважалось спочатку продати машину, а потім купити іншу, то зараз все більше громадян звертається на майданчики для спокійного та легкого переоформлення. Також майданчик може запропонувати послугу розстрочки, тобто придбання дорожчої моделі без доплати. Як зараз відбувається процес обміну авто в Україні, скільки коштує, що потрібно знати та як перевіряти – далі за списком.

Обмін авто на майданчику можна зробити як за 1 добу, так і за кілька тижнів. Час залежить від вибору методу продажу, адже є швидкий викуп компанією за оголошеної ринковою вартістю, а є варіант комісійного викупу з пошуком компанією покупця на модель. В першому випадку можна швидко продати авто, проте у другому випадку є можливість отримати на 5-15% більше коштів. Етап викупу відбувається виключно у Сервісному центрі, тобто транспортний засіб переоформлюється з продавця на компанію. Гроші після переоформлення перераховуються на окремий рахунок, який буде витрачено на придбання іншої машини клієнтом.

Обмін авто також поділяється на другу частину, тобто на оформлення машини з асортименту майданчика. Компанія пропонує обрати модель з наявного спектра або з комісійних пропозицій. Інколи також фірма може запропонувати оформлення машини з зовнішнього сайту, наприклад викупити авто у продавця з АвтоРіа. Якщо у компанії є ліцензія на проведення лізингового кредитування, то можна оформити машину у розстрочку. Ця послуга підійде тим, хто вибрав дорожчу модель, але не має коштів для виконання доплати.

Перевагами обміну авто на майданчику українці називають швидкість, надійність, безпеку, прозорість, можливість оформлення розстрочки та вибір будь-якої машини. Мінусом може стати ринкова оцінка старої моделі, комісія по розстрочці.

Обрати обмін авто на майданчику ПланетАвто може кожен, тому що компанія відкрила майже 30 локацій в Україні. Сайт PlanetAvto допоможе зекономити час та отримати оцінку вартості самостійно на їх сторінці, а також оглянути асортимент оголошень ПланетАвто. Можливість розстрочки, телефонна консультація, онлайн чат – всі послуги на сайті ПланетАвто.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.