Чому сучасні легкові авто ростуть в розмірах? – думка експертів


Цілком очевидно, що легкові автомобілі стають все більше за своїми розмірами. Деякі моделей, що найкраще продаються, в даний час набагато габаритніші, ніж їх попередники ранніх поколінь.

Журналісти британського Auto Express повідомляють, що видання регулярно отримує листи від читачів, а також фіксує коментарі на своїх сторінках в соціальних мережах, в яких чимало скарг на розміри сучасних легкових авто. Автолюбителі нарікають на те, що сучасні машини стали занадто громіздкими.

Чому сучасні легкові авто ростуть в розмірах?

Експерти відзначають, що тенденція до збільшення габаритних розмірів навіть малолітражних моделей обумовлена ​​прагненням автовиробників до підвищення рівня безпеки. Досягнення в цій галузі обумовлені тим, що автомобілі стали отримувати більш товсті стійки між вікнами і дверима. Для більш ефективного пом’якшення удару і розширення площі зминання використовуються об’ємні бампери і крила.

Все це дійсно збільшує габарити і створює додаткові труднощі при маневруванні на вулицях, але це також означає, що водій і пасажири захищені краще, ніж раніше.

Це підтверджують незалежні краш-тести. Навіть серед субкомпактних автомобілів сьогодні чимало володарів 4 і навіть 5 зірок. Ще років 15 назад більшість малолітражок провалювали ці випробування.

Журналісти привели порівняльну характеристику габаритів популярних у Великобританії моделей перших і сучасних поколінь.

Отже, BMW 3-ї серії виросла в довжину з 4 355 до 4 633 мм, MINI Cooper – з 3 054 до 3 821 мм, Renault Clio – з 3 709 до 4 063 мм, Volkswagen Golf – з 3 708 до 4 562 мм , Fiat 500 – з 2 970 до 3 571 мм. Ширина і висота цих авто збільшувалися в аналогічних пропорціях.

Фото – MINIОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.