Архіви

Чому новий Mercedes G-Class залишиться квадратним? – коментар

Шеф-дизайнер компанії Daimler AG Горден Вагенер (Gorden Wagener) в своєму останньому інтерв’ю підтвердив, що нове покоління позашляховика Mercedes G-класу збереже стилістику свого дизайну. Він також пояснив, чому Гелендваген після зміни поколінь залишиться квадратним.
2016 Mercedes-Benz G-Class

2016 Mercedes-Benz G-Class

Передвиробничі прототипи 2018 Mercedes-Benz G-Class вже багато разів потрапляли у камери фотошпигунів, та сумнівів в тому, що Gelandewagen нового покоління збереже свою форму, немає ніяких.

Однак пан Вагенер пояснив, що майже кожен елемент у новому позашляховику буде відрізнятися від такого у поточній моделі. Єдиним винятком є ​​невеликий шматок пластикової обробки на задніх стійках. Вона залишиться колишньою.

Фахівець заявив, що до дизайну нової моделі слід ставитися з максимальною відповідальністю. Якщо щось буде втрачено з його незграбної концепції, то наступне покоління вже не буде Гелендвагеном.

Вставляти елементи традиційної форми проблематично, оскільки у дизайнерів просто немає місця в кузові, щоб не порушити його пропорції. Втім, певні зміни були внесені. Вони зробили дизайн більш зрілим, дещо поліпшили аеродинаміку і зовнішній вигляд.

Вагенер підтвердив, що салон Gelandewagen істотно перероблений. Його простір буде оптимізовано для відповідності сучасним технологіям і підвищення комфорту.

Силова лінійка отримає нові економічні двигуни.

Шанувальники моделі можуть не побоюватися: позашляхові характеристики нового Геліка залишаться як і раніше високими. При цьому на трасі новий G-Class покаже себе краще попередника.

Фото – Mercedes-Benz

Напишіть відгук

Scroll to top