Авторинок

Chery в Україні поступово набирає обертів

За підсумками продажів автомобілів Chery в Україні у листопаді , китайський бренд увійшов до першої двадцятки авторинку. Однією з причин зростання купівельного інтересу, на нашу думку, стали непогані пропозиції по кроссоверам.

Власне, сьогодні Chery в Україні продає виключно кросовери. В абсолютних цифрах обсяги реалізації наразі невеликі, але позитивна динаміка попиту дає привід до обережного оптимізму.

У листопаді власниками автомобілів Chery стали 136 чоловік – на 56% більше, ніж в минулому році, і на 23% більше, ніж у жовтні 2018 року, повідомляють в асоціації Укравтопром.

Сьогодні до лінійки китайського бренду для України входять 5 кросоверів: від невеликого Tiggo 2 до середньорозмірного Tiggo 7. Ціни варіюються від 312 до 544 тисяч гривень.

Дуже перспективною в ринковому відношенні є новинка Chery Tiggo 4. За своїми розмірами він більший за Tiggo 2, але менший за Tiggo 3 FL. Якщо точніше габарити Tiggo 4 – 4338/1830/1645 мм.

Chery Tiggo 4

Chery Tiggo 4

Кросовер нещодавно стали поставляти на український ринок. Непогане оснащення, вибір з двох двигунів (122 або 147 к.с.). Крім механічної трансмісії, доступний 6-діапазонний дводисковий робот. При цьому базова ціна TIGGO 4 в Україні – від 432 тисяч гривень.

Звісно, робити остаточні висновки щодо упіху Chery на вітчизняному ринку ще зарано. Зростання продажів бренду відбувається лише кілька місяців та й 136 кросоверів, проданих у листопаді, це відверто мало. Однак певна тенденція вимальовується: Chery поступово набирає обертів в Україні.

Залишити коментар

Scroll to top