Архіви

Чому 2019 Volvo S60 названий найдивовижнішим автомобілем бренду?

Президент і генеральний директор Volvo Cars Хакан Самуельсон (Håkan Samuelsson) назвав седан 2019 Volvo S60 нового покоління, офіційна презентація якого відбулася 20 червня 2018 року, “одним з найдивовижніших автомобілів Volvo”. Якщо глава шведської компанії і перебільшив, то трохи, і ось чому.

У нового S60 дійсно вистачає особливостей. Це перший автомобіль Volvo, який буде випускатися в США. Його презентація збіглася з відкриттям першого і єдиного поки автозаводу компанії в Штатах. Підприємство розташоване в Чарльстоні (Південна Кароліна).

Цілком очевидно, що Volvo Cars має намір зміцнювати свої позиції в США, де, до речі, автомобілі скандинавського бренду дуже популярні. В якості неофіційного підтвердження зверніть увагу на американські фільми і серіали, де автомобілі Volvo миготять на постійній основі.

Другим важливим ринком для новинки стане Китай. У Піднебесній шведи також побудували завод, на якому випускають флагманський кросовер Volvo XC90.

Що ще особливого в новому S60? Це перший автомобіль Volvo, який буде продаватися без дизельного двигуна. Зате у новинки буде відразу дві версії з plug-in-гібридними силовими установками – T6 Twin Engine AWD потужністю 340 к.с. та T8 Twin Engine AWD потужністю 400 к.с.

Остання себе прекрасно зарекомендувала на кросоверах XC60 і XC90, та вже нахапала купу нагород, в тому числі як найкраща гібридна установка 2017 року.

Новий S60 побудований на платформі SPA. У седані використані технології безпеки, які застосовуються в автомобілях 90-й серії, а також в кросовері XC60 другого покоління.

Інноваційна інформаційно-розважальна система Sensus з підтримкою 4G вже представлена ​​в універсалі V60 нової генерації, випущеному на початку цього року, тому не будемо довго на ній зупинятися.

Система безпеки City Safety входить вже в початкову комплектацію. Це, нагадаємо, технологія автовизначення пішоходів, велосипедистів та великих тварин на дорозі. У разі небезпеки автомобіль гальмує самостійно.

У новому седані покращена продуктивність технології напівавтономного водіння Pilot Assist на поворотах. Система бере на себе рульове керування, прискорення і гальмування на швидкості до 130 км /год.

До списку систем активної безпеки нового S60 також увійшли Run-off Road Mitigation (запобігання з’їзду з дороги) і Oncoming Lane Mitigation (запобігання виїзду на смугу зустрічного руху). Опціонально доступна система Cross Traffic Alert – це попередження про рух транспортних засобів в поперечному напрямку, а при необхідності і автоматичне гальмування.

У нового S60 буде “заряджена” модифікація від Polestar Engineered. Такий спорт-седан буде оснащений згаданою вище гібридною силовою установкою T8 Twin Engine підвищеної потужності (415 к.с.). Крім того, у версії Polestar будуть оптимізовані колеса, гальмівна система, підвіска і блок керування двигуном.

Напишіть відгук

Scroll to top