Чим намагатиметься здивувати Ford на Франкфуртському автосалоні?

2018 Ford Mustang GT [EU]
На Франкфуртському автосалоні 2017 року компанія Ford проведе прем’єру чотирьох своїх новинок, покаже всю свою європейську лінійку, а також представить європейцям ексклюзивний суперкар Ford GT.

Німеччина, де проходить мотор-шоу, має ключове значення для Ford, оскільки тут знаходяться важливі дослідні, конструкторські та виробничі центри компанії. Зокрема, на автозаводі в Кельні випускається остання Fiesta.

4 новинки Ford на Франкфуртському автосалоні

Оновлений Ford Mustang для Європи отримав вдосконалений двигун, модернізовану підвіску і передові системи допомоги водієві.

Оновлений Mustang в Європі буде пропонуватися з допрацьованим двигуном V8 (5,0 л) потужністю 450 к.с. і з 2,3-літровим двигуном EcoBoost у 290 к.с. Обидва мотори компонуються з новою 10-ступінчастою АКПП. У цій коробці використана адаптивна зміна схем перемикання в режимі реального часу для підвищення паливної ефективності.

Другою новинкою Ford є оновлений EcoSport. Субкомпактний кросовер вперше буде запропоновано європейцям з системою повного приводу Intelligent All Wheel Drive, а також новим дизелем EcoBlue об’ємом 1,5 л потужністю 125 к.с.

Природно будуть доступні і бензинові модифікації з 1,0-літровим бензиновим агрегатом EcoBoost робочим об’ємом потужністю 100, 125 або 140 к.с.

2018 Ford EcoSport

2018 Ford EcoSport

Новий Ford Tourneo Custom відрізняється від попередника абсолютно іншим дизайном передньої частини, який перегукується зі стилісткою новітніх легкових моделей Ford. Новий Ford Tourneo Custom є єдиною, як стверджують у автовиробника, моделлю в своєму сегменті, яка має 6 індивідуальних крісел задніх рядів. Їх можна розташувати в конфігурації «конференц-зал» або в звичайній конфігурації по ходу руху.

Tourneo Custom отримав новітній дизель Ford EcoBlue потужністю до 170 к.с. Мотор компонується з 6-діапазонною коробкою-автоматом SelectShift і, як повідомляється, дозволить заощадити автовласникам на експлуатаційних витратах.

2018 Ford Tourneo Custom

2018 Ford Tourneo Custom

І, нарешті, пікап Ford Ranger в особливому виконанні Black Edition. Він буде випущений обмеженою партією у 2 500 автомобілів. Зовні його відрізняє колір кузова Absolute Black, а також чорні грати радіатора, легкосплавні колісні диски, захисна дуга за кабіною.

Ford Ranger Black Edition

Фото – Ford

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *