Чи зможе нове покоління Toyota Avalon підняти продажі моделі?

Компанія Toyota представить нове покоління повнорозмірного седана Avalon на автошоу в Детройті в січні 2018 року. Заявлено, що у новинки нова платформа і повністю новий дизайн.

Судячи з тизеру і шпигунських фото, гострими лініями і тонкими фарами новинка нагадує останню Toyota Camry. Збірники повітря збільшилися, і в цілому модель виглядає більш агресивнішою і спортивнішою. Avalon, як і Camry, побудований на новій платформі TNGA (Toyota New Global Architecture).

Чотирикутні накінечники вихлопної труби можуть означати нові силові опції. Очікується, що до силової лінійки увійдуть 3,5-літрова бензинова «шістка» у 300 к.с. в парі з 8-ступінчастим “автоматом” або 4-циліндровий гібридний двигун у 208 к.с. з трансмісією CVT, обидва поєднувані з системою переднього приводу.

На думку видання Motor 1, хоча поточна версія Toyota Avalon була випущена в 2012 році, зараз не найкращий час для виходу нового покоління, оскільки попит на седани знижується, – їх витісняють кросовери. Продажі Avalon в листопаді впали на 30%. Однак буде цікаво подивитися, чи зможе нове покоління пожвавити інтерес до моделі і повернути клієнтів.

Фото – Motor 1 

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *