Архіви

Чи буде наступний Ford Mustang електричним?

Нинішнє покоління Ford Mustang користується чималим успіхом у всьому світі. Статус найпродаванішого спорт-купе планети цілком логічно може означати, що автомобіль отримає різні варіанти силових агрегатів, пише Motor1.

Традиційно Mustang комплектується «шістками» і «вісімками», в силову лінійку моделі поточної генерації був доданий бензиновий 4-циліндровий EcoBoost об’ємом 2,3 літра. На сьогодні найпотужнішим дорожнім варіантом Ford Mustang є GT350 з мотором на 5,2 літра і віддачею 533 к.с.

У компанії вже підтвердили, що працюють над гібридною версією Мустанга, щоб “ще більше розкрити його потенціал”.

Нещодавно видання Detroit Bureau натякнуло, що повністю електрична модифікація легендарного споркара знаходиться в розробці. Це ж джерело повідомляє і про можливу появу повнопривідного варіанту Ford Mustang – разом з моделлю наступного покоління, яке вийде на початку 2020-х.

Корі Холтер (Corey Holter), менеджер з маркетингу Ford:

Mustang буде продовжувати розвиватися і добиватися правильного балансу між спадщиною і необхідністю бути сучасним і відповідати потребам сьогоднішнього суспільства.

Те, що здається неймовірним, може стати можливим, після того, як з’явилися BMW M і Mercedes-AMG з приводом на чотири колеса.

На фото: 2018 Ford Mustang GT

Напишіть відгук

Scroll to top