Chery Tiggo 2 очолив ТОП-10 китайських моделей на авторинку України

2018 Chery Tiggo 2
Ситуація в 2018 році для китайських брендів в Україні більш позитивна, ніж торік. В асоціації Укравтопром назвали десятку найпопулярніших китайських моделей в Україні, а також найпопулярнішу модель.

За підсумками продажів 2017 року китайські бренди зайняли лише 1,5% українського ринку нових автомобілів. Наші співвітчизники купили 1 341 машину виробництва КНР. Однак тільки за минулі вісім місяців 2018-го 1 367 покупців зупинили свій вибір на продукції автопрому Піднебесної. Бестселером став компактний кросовер Chery Tiggo 2.

На даний момент свої автомобілі в Україні продають чотири компанії: Chery, Great Wall, Geely і JAC.

Найпопулярнішою китайської моделлю в Україні став Chery Tiggo 2. З початку року по серпень включно компактний кросовер придбали 369 чоловік.

Потім йдуть Geely Emgrand 7 (продано 225 автомобілів), Chery Tiggo 7 (151 од.), Chery Tiggo 3 (144 од.), JAC S2 (116 од.).

Chery Tiggo 7


Як бачимо, в першій п’ятірці – чотири кросовера, причому три з них – моделі Chery. Ця компанія, до речі, на сьогодні найуспішніша серед китайських брендів в Україні.

У ТОП 10 китайських моделей на вітчизняному також увійшли кросовери Chery Tiggo 5 і Great Wall Haval M4, компактний седан Great Wall Voleex C30, пікап Great Wall Wingle, а також кросовер JAC S3.

Вже традиційно китайські автовиробники пропонують найдешевші автомобілі. Україна не є виключенням. Утім, навіть “дешева нова машина” у нас коштує дорого.

Наприклад, згаданий Chery Tiggo 2 в “базі” обійдеться від 329 тисяч гривень, тобто десь під 12 тисяч доларів. Версія з коробкою-автоматом взагалі потягне під 13,5 тисячі.

Звісно, у покупця виникає потання: а чи варто брати нового “китайця”, якщо приблизно за такі самі гроші можна взяти в Європі 5-річну Skoda Octavia з повним розмитненням, сервісною та юридичною перевіркою.

Для багатьох відповідь однозначна. Саме тому, незважаючі на деяке зростання попиту на китайські авто, ці бренди ледве дотягують до першої двадцятки українського авторинку. Візьмемо серпень. Chery – на 19 місці, Great Wall – за 30 місці, решта – поза ТОП-30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *