Архіви

Через антікорейскі настрої в Китаї впали продажі Hyundai

Південнокорейський автовиробник Hyundai переживає не найкращі часи в Китаї і прийняв рішення призупинити випуск автомобілів в цій країні, повідомляє агентство Reuters.

А причиною тому послужили зростаючі антікорейські настрої в китайському суспільстві. Тут негативно поставилися до того, що уряд Південної Кореї дав згоду на розміщення систем протиповітряної оборони THAAD на території своєї країни. У Пекіні побоюються, що радари цієї системи будуть стежити за військовою діяльністю Піднебесної.

Здавалося б, до чого тут автомобілі марки Hyundai? Але виявляється, що політика вплинула на продажі корейського бренду на китайському ринку. У другому кварталі поточного року відбулося зниження обсягу реалізації на 64% до 105 тис. одиниць в річному порівнянні. У компанії почалися фінансові труднощі і проблеми з постачальниками в КНР.

Відзначимо, що мова йде про спад продажів автомобілів, що випускаються на заводах Hyundai, розташованих в Китаї. Цікаво, що четвертий за рахунком завод корейської автокомпанії був відкритий лише рік тому в Цанчжоу.

Фото – Hyundai 

Залишити коментар

Scroll to top