Архіви

Через 2 тижні Hyundai Motor представить нову модель

Світова прем’єра нової моделі Hyundai Kona запланована на 13 червня 2017 року. Цей субкомпактний автомобіль приєднається до сімейства позашляховиків корейського бренду, куди входять Santa Fe, Grand Santa Fe, Tucson і Creta, які добре розкуповуються в Європі і також присутні на українському автомобільному ринку.

Крім дати компанія оголосила також і місце презентації – новий автоцентр Hyundai Motorstudio в м.Коян під Сеулом, Південна Корея. Розробники поліпшили динамічні характеристики автомобіля, зробили салон найпросторішим в своєму класі і модернізували дизайн.

Фото і відео моделі оприлюднені, на них ми бачимо деталі прогресивного екстер’єру: LED фари головного світла і звужені денні ходові вогні над ними. Передні фари розділені і підкреслюють гостроту та витонченість форм автівки. У задній частині вигляд позашляховика доповнюють світлодіодні елегантні ліхтарі. Варто відзначити і стильну шостикутову радіаторну решітку Cascading Grille.

Інтер’єр відрізняється особливим проекційним Head-Up дисплеєм. Він висувається над панеллю приладів і інформує водія про режим руху. Kona – перша модель серійного виробництва, яка “обзавелася” таким дисплеєм.

Новий автомобіль позашляхового сегменту Hyundai Kona виходить на ринок у рамках стратегії Hyundai Motor. Стратегія передбачає появу до 2021 року тридцяти нових моделей і версій, що відповідають потребам вимогливих європейських клієнтів. У компанії розраховують обігнати конкурентів і зайняти позицію лідера серед азіатських марок на автомобільному ринку Європи.

Джерело: “Хюндай Мотор Україна”, офіційний дистриб’ютор автомобілів Hyundai в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top