Архіви

Бюджетні кросовери в Україні: найкращі актуальні пропозиції

На сучасному авторинку України є непогані пропозиції щодо відносно недорогих кросоверів. Автомобільні новини відібрали найкращі з них.

Варто зазначити, що бюджетні кросовери в Україні в основному – це три напрямки: деякі китайські та російські моделі, а також пропозиція від Renault – кросовер Duster.

Відношення до продукції китайського автопрому в Україні доволі неоднозначне. Існує певна категорія споживачів, яка не сприймає ці автівки як варіант, навіть незважаючи на їх привабливу ціну и пристойне, як для “бюджету” оснащення. Головних проблеми дві – невеликий експлуатаційний ресурс та слабка дилерська мережа.

Утім, прихильники китайских брендів або, принаймні, люди, які купують автівки родом з Піднебесної, є і в Україні. Які відносно недорогі кросовери виробництва КНР звернули на себе нашу увагу?

По-перше, це Chery Tiggo 2. Це класичний “паркетник” для міста без будь-якого натяку на дійсно позашляхові можнивості – повного приводу немає у жодної версії.
Ще одним варіантом є компактний Great Wall M4.

Chery Tiggo 2 у базовій комплектації обійдеться від 299 000 грн. Потужність двигуна – 106 к.с. Вже в стандарті перебачені такі опції як фронтальні подушки безпеки, повний електропакет, аудіосистема.

Chery Tiggo 2

Chery Tiggo 2

Great Wall M4 – найдешевший на сьогодні кросовер в Україні. В початковому варіанті остащення з 5-швідкісною механічною коробкою та двигуном у 95 к.с. він коштує 288 900 грн.

Great Wall M4

Great Wall M4

Серед російских брендів найдешевшим і, до речі, єдиним варіантом є Lada 4×4. Звісно, в Україну поставляється ще й UAZ Hunter. Однак, по-перше, це позашляховик, а не кросовер, а, по-друге, коштує він від 359 900 грн., які важко назвати “бюджетною пропозицією”, зважаючі на спартанське оснащення машини.

UAZ Hunter

UAZ Hunter

Щодо Lada 4×4, то об’єктивно кажучі, це дуже непоганий на сьогодні варіант серед недорогих кросоверів. Не можна не визнавати, що “Нива” – одна з кращих розробок у цьому сегменті. Саме тому, саме ця модель – локомотив продажів АвтоВАЗу за кордоном.

В Україні Lada 4×4 обійдеться від 309 900 грн. Двигун – 80 к.с., трансмісія – звісно, “механіка”, витрата пального – 11,7 л на 100 км, але це за паспортом. У реальності цей показник вище.

Lada 4x4

Lada 4×4

Renault Duster можна вважати бюджетним варіантом тільки стосовно його початкових варіантів комплектації. Закрема найдешевша версія з бензиновим мотором (105 к.с.) в рамках поточної акції обійдеться від 360 548 грн. Мінімальна ціна дизельного Дастера – 435 445 грн., повнопривідного – 446 539 грн., з автоматичною КПП (“робот” EDC-6) – 477 033 грн., а це вже не зовсім “бюджет”.

2014 Dacia Duster

Renault Duster

Фото – Renault, Lada, UAZ, Great Wall, Chery

Залишити коментар

Scroll to top