Британський комедійний дует протестував Land Rover Discovery

Британський комедійний дует протестував Land Rover Discovery

Відомі телевізійні персони Великої Британії, комедійний актор Джек Уайтхолл та його батько Майкл, у новому фільмі подорожують на автомобілі Land Rover, тестуючи його буксирувальні якості.

Моделі Land Rover Discovery виповнилося 30 років, і за ці роки вона довела, що є дійсно Королевою Буксирування.

Land Rover Discovery демонструє свою здатність автоматичного кермування, використовуючи покращену систему буксирування Advanced Tow Assist.

Під керівництвом батька Джек Уайтхолл буксирує заднім ходом 6,8-метровий трейлер-причеп Airstream Missouri вузькою приливною дамбою від маяка Ла-Корб’єр в Джерсі назад до узберіжжя.

Джек показує, як добре працює інтуїтивний контроль: трейлер легко переміщується заднім ходом, керований за допомогою регулятора на центральній панелі та камери заднього виду.  

За три десятиліття позашляховики лінійки Land Rover Discovery показали себе багатофункціональними та універсальними транспортними засобами, що здатні буксирувати вантаж 3,5 тонни.

Не випадково за буксирувальні якості модель отримала низку всесвітніх нагород.

Land Rover Discovery – відомий сімейний повнопривідний автомобіль із сімома повнорозмірними сидіннями, першою у світі функцією дистанційного складання сидінь Intelligent Seat Fold і новітньою технологією підключення.

А зараз дивимося на батько та сина Уайтхолл у гонці проти приливу:

Раніше буксирувальні можливості Land Rover Discovery були продемонстровані в 2017 році в пустелі Австралії. Тоді автівка тягнула за собою 110-тонний автопоїзд протягом 16 км.

Land Rover Discovery Sport також протягнув 100-тонний поїзд по залізничному мосту у Швейцарії, повторивши дії попередника 30-річної давнини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *