Британська експедиція  відвідала Land Rover Defender у Словаччині

Британська експедиція відвідала Land Rover Defender у Словаччині

Екcпедиційна група Last Overland, що подорожує з Оксфорду та Кембриджу до Сінгапуру, а звідти до Лондону, навідалася на завод у Нітрі (Словаччина), де виготовляють легендарний Land Rover Defender.

Мандрівники оглянули новий Defender і залишилися задоволені. На зустрічь з групою прибули VIP персони: прем’єр-міністр Словаччини та виконавчий директор із виробництва Jaguar Land Rover.

Експедиція розрахована на 100 днів. До команди увійшли вісім осіб з Великої Британії, США, Бельгії, Франції, Індонезії та Сінгапуру. Ці відчайдухи подорожують на 64-річному Land Rover Oxford, повторюючи відому експедицію до Далекого Сходу, яка тривала рік, з 1955 по 1956.

Їм довелося долати перешкоди та випробування у непростих географічних на погодних умовах, навіть були випадки хвороб.

Компанія Land Rover надалі підтримуватиме Last Overland у подорожі через Західну Європу. Група проїде Австрію, Німеччину, Францію і Бельгію та 14 грудня повернеться до Сполученого Королівства, де її зустрічатимуть у Фолкстоні.

Наа останньому етапі, на Хілтон Парк Лейн у Лондоні, до експедиції приєднається спеціальний Land Rover Defender у тематичних кольорах, за декілька метрів від фінішу першої історичної експедиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *