Архіви

Британців запрошують до участі в онлайн-програмі утилізації автомобілів

На найбільшому онлайн-майданчику Великої Британії AutoTrader, що є великим автомобільним ринком в Мережі, де можна купити-продати нові та вживані транспортні засоби, запустили онлайн-програму утилізації автомобілів.

Як це працює? Ввівши реєстраційний номер автомобіля у поле сервісу, автомобіліст оперативно отримує інформацію про доступні схеми утилізації, на які він може претендувати, і скільки він при цьому зможе заощадити.

Йдеться про популярний сьогодні на Заході спосіб придбання нового екологічно безпечного автомобіля за умови відправки старої автівки, частіше дизельної, в утилізацію.

2015 Ford Focus

Про схеми утилізації і пропонованих владою стимулах ми раніше вже писали.

Майже 17 тис. автовласників вже скористалися даними онлайн інструментом від AutoTrader з моменту його запуску тиждень тому. В результаті фахівці AutoTrader змогли отримати відносно виразне уявлення про найбільш популярні моделі, які розглядаються для утилізації, і навіть склали ТОП-10 автомобілів, які британці здають в утилізацію частіше за інших.

Сюди увійшли затребувані на ринку моделі, деякі з яких є бестселерами, і не тільки на Туманному Альбіоні.

Третина (33%) припадає на моделі марки Ford, трохи менше (30%) – на марку Volkswagen, а найпопулярнішим в списку виявився Volkswagen Golf: на нього одного довелося 17% в ТОП-10, це найбільша частка їх усіх.

2016 Vauxhall Astra

2015 Ford Mondeo

Нижче наводимо перелік моделей, які увійшли до десятки:

  1. Volkswagen Golf
  2. Ford Focus
  3. Vauxhall Astra
  4. Ford Fiesta
  5. Vauxhall Corsa
  6. BMW 3-Series
  7. Volkswagen Polo
  8. Ford Mondeo
  9. Honda Civic
  10. Volkswagen Passat

2015 Volkswagen Passat

2016 BMW-3-Series

Фото від автовиробників.

На фото вверху- 2017 Volkswagen Golf

Джерело: AutoTrader

Напишіть відгук

Scroll to top