Зелений автосвіт

Бортова мережа Porsche Taycan має напругу в 800 вольт

Електричний спорткар можна буде зарядити за 5 хвилин

Porsche Taycan, офіційно представлений на днях, став першим серійним електричним автомобілем з напругою бортової мережі, вдвічі більшою за показник звичайного електрокара. Тобто у Taycan ця характеристика становить 800 вольт замість звичайних 400 V, як в інших EV.

Таким чином, у водіїв спорткара буде величезна перевага. Зарядити акумулятор від мережі на дорожній станції високої потужності можна буде за трохи більше, ніж п’ять хвилин. Цього вистачає, як показують тести WLTP, на 100 кілометрів пробігу.

Взагалі кажучи, запас автономності спорткара коливається від 412 до 450 кілометрів залежно від версії автомобіля.

2020 Porsche Taycan
Двигуни Porsche Taycan Turbo S видають до 761 к.с.

Загальна ємність акумуляторної батареї трохи перевищує 93 кВт. Час її зарядки до 80% становить близько 23 хвилин. Навіть в реальних умовах він ненабагато більший.

До слова, Taycan можна заряджати і змінним струмом від домашньої електромережі.

Відзначимо, що два двигуни Taycan Turbo розвивають до 680 к.с. Потужності вистачає, щоб розігнатися до першої сотні за 3,2 секунди. Це такий самий результат, як у топової Tesla Model S, яку німці планують потіснити на ринку.

Мотори більш потужної модифікації Taycan Turbo S розвинають до 761 к.с. Тут час спурту до 100 км / год складає 2,8 секунди.

Обидві версії є повноприводними.

Залишити коментар

Scroll to top