BMW X3 нового покоління вже доступний в Україні

Вчора, 27 січня 2018 року, відбулася презентація спортивного кросовера BMW X3 останнього третього покоління в українській столиці в дилерському центрі бренду «АВТ Баварія Київ».

Бажаючі змогли протестувати новинку. Автомобіль оснащений цілою низкою електронних помічників і має кращий в сегменті показник паливної економічності завдяки пакету BMW EfficientDynamics.

Він динамічний, має високий рівень комфорту і ефектною зовнішністю. Список базового устаткування розширено, порівняно з попереднім поколінням. Динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів, доступна як опція, дозволяє налаштувати ходову частину з урахуванням індивідуальних переваг і різних дорожніх умов.

В Україні X3 представлений в п’яти варіантах: двох бензинових – X3 xDrive20i і X3 xDrive30i, двох дизельних – X3 xDrive20d і X3 xDrive30d і в спортивній модифікації – X3 M40i.

Максимальна швидкість – 250 км/год. З найпотужнішим 360-сильним двигуном автівка прискорюється до 100 км за 4,8 секунди. Ціна стартує від 1 324 271 гривень.

Фото – BMW

Джерело: Автоцентр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *