Архіви

BMW планує за 2 роки представити 5 нових кросоверів

У BMW найближчі два роки очікується справжній кросоверний бум. Баварський автовиробник оновить майже всю свою лінійку SUV, пише британський Auto Express. До 2019 року компанія представить відразу 5 нових кросоверів.
Рендер BMW X7

Рендер BMW X7

Першим вже наступного року дебютує BMW X3 нової генерації. Крім оновленої зовнішності, кросовер отримав іншу полегшену платформу. Крім того, у наступного X3 з’явиться «заряджена» М-версія.

Наприкінці 2017 року очікується прем’єра серійної версії абсолютно нового кросовера BMW X2. Дебют його концептуальної версії відбувся цієї осені на мотор-шоу в Парижі. Створений на базі кросовера X1 другої генерації, новий паркетник марки матиме більш спортивний дизайн.

На початку 2018 року німці представлять нове покоління кросовера-купе BMW X4. Він створений на базі X3, тому також отримає нову платформу, як і «донор».

Далі настане черга нової генерації BMW X5. Як і у сімейства 5-ї серії, у якого у жовтні 2016 року відбулася зміна поколінь, в основі наступної X5 лежатиме платформа CLAR.

На цій архітектурі збудований флагманський седан 7-Series, а також зараз розробляється остання новинка – величезний кросовер BMW X7. Досерійні прототипи найбільшої моделі марки вже неодноразово потрапляли до шпигунських об’єктивів, а деякі ЗМІ навіть називали ціну флагмана, хоч той і покажуть не раніш 2019 року.

Напишіть відгук

Scroll to top