bmw-ix3-and-x3-phev

BMW готує до виробництва дві «зелених» версії кросовера X3

Коли влітку 2017 року компанія BMW представляла нове покоління кросовера X3, були анонсовані plug-in-гібридна і електрична модифікації моделі. Сьогодні тестові зразки X3 PHEV і iX3 вже проходять дорожні випробування, під час яких вони і потрапили в поле зору автомобільних фотошпигунів.

Обидва прототипи обкачують у зимових умовах. Камуфляж відсутній, якщо не брати до уваги білий колір кузовів, що на тлі снігу може зійти за маскування.

Майбутній BMW X3 PHEV, як і повністю електричний BMW iX3, має порт для зарядки від зовнішнього джерела електроенергії. Це головна зовнішня відмінність «зелених» кросоверів від базового автомобіля.

Plug-in-гібридна модифікація отримає ту ж силову установку, що і седан BMW 330e iPerformance – це 2,0-літрова турбированная «четвірка» і електромотор. До слова сказати, гібридна «трійка» прекрасно продається в Європі і постійно входить до ТОП-10 цього сегмента.

Інформації про електричний BMW iX3 поки практично немає: ні про ємності батарей, ні про потужності двигуна, ні про запас ходу. Відомо лише, що кросовер надійде в продаж через два роки.

Ринковий дебют гібриду X3 PHEV очікується раніше – в кінці 2018 – початку 2019 року.

Виробляти «зелені» кросовери будуть на тому ж заводі в американському Спартанбурге, де збирають X3, X5 і флагманський X7, а також родстер Z4.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *