Архіви

BMW електрифікує модельний ряд MINI

BMW збирається електрофікувати автомобілі MINI і з часом зробити цей бренд повністю електричним, призначеним для міських споживачів.

З цією метою німецька компанія шукає партнерів серед світових автовиробників, співпраця з якими допомогла б знизити вартість електрофікації. Про це повідомила агентству Reuters член ради директорів Пітер Шварценбауер.

Great Wall Motor Co розглядає можливість створення спільного підприємства з BMW у Китаї для виробництва MINI. До цих пір автомобілі MINI випускали тільки в Європі. Створювати маленькі електромобілі складно, признав г-н Шварценбауер, не тільки з-за великих фінансових витрат, але і з-за проблем з установкою батарей, які б забезпечили достатній запас ходу.

На одному з найбільших світових ринків – у США продажі MINI за 10 місяців 2017 року впали на 10%, тут традиційно не користуються великим попитом компактні авто. Однак BMW не планує розширювати модельний ряд MINI за рахунок кросоверів, на догоду американським споживачам. Під маркою MINI будуть випускатися повністю електричні сітікари.

До 2019 року BMW збирається запустити електричну модель MINI, а в 2021 році представити самоврядний автомобіль iNEXT за ціною до 100 тис. доларів.

Фото від MINI. На фото – електричний концепт MINI 2017

Напишіть відгук

Scroll to top