BMW 8 Series покращила позиції марки в розкішному сегменті

BMW 8 Series покращила позиції марки в розкішному сегменті

Абсолютно нова лінійка BMW 8 серії, а також BMW 7 серії останнього покоління і флагманський кросовер BMW X7 збільшили продажі баварського бренду в розкішному сегменті на 60%. BMW повідомляє про рекордні показники за жовтень.

Продажі автомобілів марки BMW в жовтні 2019 року перевищили позначку у 176 тисяч. Це найкращий жовтень в історії бренду. У порівнянні з цим же місяцем минулого року реалізація зросла на 3%, повідомляється в офіційному прес-релізі BMW Group. Це доволі істотно в масштабі світового авторинку.

Успіх BMW в розкішному класі

Своє слово сказали моделі відродженого сімейства BMW 8 серії. Новинка надійшла на ринок нещодавно, проте, вочевидь, дебютувала дуже вдало. Сьогодні на вибір покупців пропонуються дво- та чотирьохдверне купе 8-Series, кабріолет, а також «гарячі» модифікації від М-підрозділу.

З урахуванням результатів седана BMW 7 серії наступного покоління і абсолютно нового флагманського кросовера BMW X7, продажі марки в сегменті класу люкс за рік зросли майже на 60%.

Крім того, в жовтні зріс попит на BMW X5. По всьому світу продано більше 13 тисяч кросоверів зі зростанням реалізації в 68%.

З початку року прекрасно купується BMW X3. Власниками самого популярного SUV німецької марки стали понад 256 тисяч осіб – на 67% більше, ніж за 10 місяців 2018 року.

Пітер Нота, член ради директорів BMW AG, коментуючи підсумки жовтня, зазначив рекордні показники продажів за цей місяць і за перші десять місяців поточного року.

BMW i3 стає популярнішим з віком

Топ-менеджер також підкреслив 9-відсоткове зростання жовтневих продажів електрифікованих автомобілів. Зокрема, BMW i3 користується більшою популярністю, ніж будь-коли за час його виробництва. У 2019 році продажі електрокара збільшилися на 20%.

Як ми вже писали, що «i3» свого часу був лише пробним каменем BMW в класі електромобілів. Дещо несподівано модель стала одним з бестселерів в своєму сегменті. Проте, BMW i3 не отримає подальшого розвитку.

BMW сконцентрує зусилля на розробці абсолютно нових електромобілів.

Залишилося додати, що за перші десять місяців 2019 року продажі BMW збільшилися на 2,3% і склали 1 мільйон 778 тисяч автомобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *