BMW 6-Series Gran Turismo тестують вже в виробничому кузові

На засніжених трасах Скандинавії компанія BMW продовжує обкатувати свою нову модель – 6-Series Gran Turismo. Новинку, природно, закриває камуфляж, але, як заявляють «фотошпигуни», вона тестується вже у виробничому кузові.

Скоріш за все, перед нами дійсно досерійний екземпляр, оскільки офіційний дебют BMW 6-Series Gran Turismo намічений на вересень 2017 року.

Звідки впевненість, що баварці обкатують саме «шістку» GT? По-перше, інформація про те, що такі плани є, існує вже давно. По-друге, прототип в Скандинавії більший за габаритами, ніж седан 5-ї серії нового покоління, представлений минулої осені.

І потім. Існуюча на сьогодні BMW 5-Series Gran Turismo (на фото вгорі) користується слабким попитом (виявляється, що й таке буває відносно моделей BMW). Німці змінюють всю лінійку 5-ї серії. Нещодавно був представлений універсал, наприклад.

2017 BMW 3-Series Gran Turismo
2017 BMW 3-Series Gran Turismo

6-Series GT, як очікується, буде не тільки більше 5-Series GT за габаритами, але і більш преміальна за оснащенням.

Таким чином, у автовиробника з’являється можливість заповнити порожнє місце у лінійці під BMW 8-Series, яку відроджують і вже готують до серійного виробництва.

Цілком можливо, що в лінійці залишиться і 5-Series GT. Тільки це буде нова модель, яка значно відрізняється від сучасної. Попит на цей клас є. Добрі продажі BMW 3-Series Gran Turismo це тільки підтверджують.

Фото – BMW

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *