Архіви

Tesla випереджає Ford за ринковою вартістю

Ринкова вартість акцій автомобільної компанії Tesla за результатом вчорашніх торгів на фондовій біржі Нью-Йорка виявилася вищою, ніж у автогіганта Ford. Акції Tesla були оцінені в 49 млрд. доларів, Ford – в 46 млрд. доларів, повідомляє ВВС Україна.

Поставки Tesla за підсумком перших трьох місяців поточного року побили рекорд, відповідно ціна акцій зросла на більш, ніж сім відсотків. У річному порівнянні з січня по березень 2017 року компанія поставила понад 25000 автомобілів (+70%).

Всього в 2016-му продажі компанії Tesla склали 76 тис. електромобілів, в той час як автоконцерн Ford реалізував близько 7 млн. одиниць.

В цьому році Tesla випускає на американський ринок новий бюджетний автомобіль Tesla Model 3. За прогнозами і розрахунками він повинен добре продаватися.

Як зазначив аналітик Tesla Бен Калло, моделі автокомпанії нарощують попит, затребувані і очікувані, незважаючи на молодість Tesla, що стала широко відомою споживачеві останні п’ять років. Багато в чому популярність електрокарів Tesla пов’язана з неординарністю і харизмою глави компанії – Ілона Маска, який привернув талановитих конструкторів, дизайнерів і зумів зацікавити інвесторів.

Нагадаємо: автомобілебудівна компанія Tesla була створена в 2003 році. Спеціалізується на виробництві електрокарів, сонячних батарей та інших енергонакопітельних систем.

Фото зверху: Tesla-Model-3-2

Залишити коментар

Scroll to top