Архіви

Безпілотні таксі Ford можна буде викликати через сервіс Lyft

Компанії Ford і Lyft підписали партнерську угоду. Тепер їх програмні платформи будуть інтегровані, і безпілотні таксі Ford можна буде викликати через додаток Lyft.

Спершу автомобілі з системою автономного водіння пройдуть випробування без пасажирів, потім їх стануть використовувати в години підвищеного попиту на послуги Lyft в якості звичайного таксі, з тією лише різницею, що на виклик клієнта приїде не людина на кермом, а самокерований автомобіль. Мета такої співпраці – зробити безпілотники масовим видом міського транспорту – доступним, звичним і надійним.

В даний час у Ford вдосконалюють штучний інтелект безпілотних авто і розробляють інфраструктуру для зручності користування ними.

І Ford, і Lyft вміють ефективно управляти великими автопарками і об’ємними базами даних. Об’єднавшись в одну команду, компанії зможуть ділитися інформацією, зокрема вони збираються створити технологічну платформу для інтеграції автономних автівок Ford в систему виклику таксі Lyft. Разом партнери вирішуватимуть, де доцільніше використовувати таксі без пілотів, і разом створять інфраструктуру, яка дозволить тримати постійний парк автономних таксі, що в будь-яку хвилину готові виїхати на виклик клієнта.

У процесі створення платформи до сервісу Lyft підключать автомобілі Ford з водіями-людьми, щоб перевірити сумісність систем. Розробники вже зайнялися їх програмуванням, системи компаній навчать «спілкуватися» одна з одною.

Реальних клієнтів почнуть обслуговувати тільки після того, як переконаються, що пасажирам безпечно і зручно їздити на безпілотних таксі. Так що, ще належить серія активних випробувань, перш, ніж люди зможуть скористатися такого роду послугою.

Джерело: ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Ford в Україні

Фото – drowninsanity

Напишіть відгук

Scroll to top