Архіви

Безпілотні таксі – автомобілі майбутнього

Згідно з опитуванням консалтингової компанії Німеччини Roland Berger за сприяння Nikkei Asian Review близько половини автомобілістів у 10 країнах світу готові відмовитися від покупки автомобіля, якщо в якості альтернативи вони отримають доступні за ціною безпілотні таксі.

Майбутнє в автомобільній індустрії – за безпілотниками, про це свідчить статистика. Опитавши по тисячі автовласників в 10-ти країнах – Франції, Великобританії, Німеччині, Нідерландах, США, Китаї, Південній Кореї, Японії, Сінгапурі та Індії, дослідники отримали підтвердження, що громадяни найбільш густонаселених країн світу все більше схиляються до відмови від особистого володіння автомобілем. Так, 65% опитаних в США готові відмовитися від особистого автотранспорту, в Китаї таких 73%.

Як видно, у населення планети зростає попит на нову високотехнологічну продукцію. В автомобілебудуванні це самоврядні повністю автоматизовані транспортні засоби – безпілотні авто.

Люди схиляються до їх застосування, але поки що не знають, як ними користуватися. У світі відбуваються зміни, безпілотник – вже не щось позамежне. Зовсім ясно, що він йде на зміну традиційним автомобілям.

Цікавим виявився результат опитування про електромобілі. Коли експерти Roland Berger поцікавилися у опитуваних їх ставленням до володіння електрокаром, в середньому 37% у всіх десяти країнах побажали мати такий транспортний засіб. Найменше охочих виявилося в США і Японії – 22% і 20% відповідно.

Приблизно половина з опитаних у Південній Кореї та Індії (54% і 51%) готові зупинити свій вибір на електромобілі, а найбільше прихильників у цього екологічного виду транспорту знайшлося в Китаї. Що цілком зрозуміло, враховуючи рівень забруднення навколишнього середовища в Піднебесній.

Напишіть відгук

Scroll to top