Архіви

Безпілотні автомобілі Ford доставляють піцу і посилки мешканцям Майамі

Компанія Ford запускає перший комерційний проект за участю безпілотних автомобілів, – їх залучають у Майамі (Флорида, США) для розвезення піци і пошти клієнтам. Тут  відкриють і перший термінал для техобслуговування, чищення і ремонту безпілотників, що поєднує функції диспетчерської і СТО.

У майбутньому до ремонту і обслуговування автономних автомобілів будуть залучені місцеві дилери. Партнерами Ford за проектом стали Domino’s Pizza і Postmates. Через сервіси цих фірм містяни вже можуть замовляти доставку піци, товарів, посилок безпілотними транспортними засобами.

Паралельно в Майамі тривають випробування автономних автівок з штучним інтелектом розробки Argo AI, їх число на вулицях міста поступово буде збільшуватися.

Курортний Майамі – п’ятий у списку міст світу з найбільшими пробками на дорогах і десятий серед міст з найбільш завантаженими дорогами. Влада тут активно намагається вирішити транспортні проблеми і підвищити якість життя мешканців за рахунок передових технологій, пропонуючи різні способи пересування – від онлайн-таксі до електричок, автобусів і велошерінга.

Отриманий у ході проекту досвід буде використаний при створенні автономного автомобіля унікальної конструкції, який Ford планує випустити в 2021 році.

Під час експерименту будут визначені переваги «безпілотної» доставки. Серед очевидних плюсів такого сервісу – дотримання автономними автомобілями правил зупинки та паркування і економія грошей клієнтів за рахунок чайових, які підуть у минуле.

Джерело: ТОВ “Віннер Імпортс Україна”

Напишіть відгук

Scroll to top