Архіви

Бестселери Латинської Америки: складений рейтинг ТОП-10

Країни Латинської Америки для більшості українців здаються певною екзотикою і для цього є всі підстави. Невже, латиноамериканський авторинок, також незвичайний? Як з’ясувало наше видання, не дуже. Утім, певні особливості тут є.

«Автомобільні новини» склали рейтинг ТОП-10 на підставі статистичних даних про автомобільні ринки 23 країн від Мексики до Аргентини. Ми взяли об’єм продажів за перші три квартали 2016 року.

Отже, бестселером латиноамериканського авторинку є субкомпактний Chevrolet Onix, який виробляється в Бразилії і продається в кузовах седан і хетчбек. У цьому році Onix придбали 132 527 автолюбителів – на чверть більше, ніж торік.

На другому місці йде Volkswagen Gol (не плутати з Volkswagen Golf). Цей хетч, який є далеким родичем моделі Polo, розійшовся тиражем у 115 631 автівку. Третю сходинку посів пікап Toyota Hilux (109 603 од.), який, до речі, є бестселером в Аргентині.

До першої п’ятірки увійшли також всім відома Toyota Corolla (92 655 од.) та невеликий хетчбек Fiat Palio (92 026 од.).

Другу половину рейтингу ТОП-10 склали сітікар Ford Ka (87 812 од.), конкурент Chevrolet Onix – Hyundai HB20 (85 909 од.), Nissan Versa (85 397 од.), наш старий знайомий Renault Sandero (77 544 од.), а також субкомпактний Chevrolet Spark (69 543 од.).

Як бачимо, найбільшою популярністю у Латинській Америці користуються невеликі і порівняно недорогі моделі за виключенням Toyota Hilux. Цей тренд не є дивним, враховуючі невисокий середній рівень життя в цих країнах.

Додамо, що у ТОП-100 латиноамериканського авторинку сьогодні не входить жоден представник преміального сегменту. Фургон Mercedes Sprinter можна не враховувати.

Варто також зазначити, що половина бестселерів – це автівки, які спеціально розроблені для цього регіону планети.

Chevrolet Onix

Chevrolet Onix

Напишіть відгук

Scroll to top