Названо країни з найбільшою кількістю автомобілів з ГБО


Згідно щорічній доповіді Всесвітньої асоціації зрідженого газу (WLPGA) визначені країни-лідери з використання газобалонного обладнання в автомобілях у 2016 році. Україна посіла четверте місце.

Чимало автовласників в нашій країні переводять свої транспортні засоби на скраплений газ в цілях економії. За підсумком минулого року в Україні налічувалося 2,25 млн автомобілів, в яких в якості пального використаний автогаз. Це 9% від світового автопарку газифікованих автомобілів. Причому, в самій Україні чверть всього автопарку – це автівки з ГБО.

Країни з найбільшою кількістю автомобілів з ГБО

Світовим лідером з використання скрапленого автогазу є Туреччина. Її частка – близько 18% від загальносвітової кількості автомобілів з газобалонним обладнанням або 4,44 млн одиниць транспорту. Друге місце зайняла РФ: 3 млн од., 12%. Майже на одному рівні з Росією йде Польща, лише трохи відстаючи: 2,98 млн ед., 11,9%, 3-е місце.

На четвертій позиції, як вже сказано, опинилася Україна (2,25 млн од., 9%). Далі слідують Південна Корея та Італія з часткою 8,8% і 8,5% відповідно. Решта 32 відсотки припадають на інші країни.

Всього в світі в 2016-му налічувалося 26,8 млн автомобілів, які їздять на скрапленому газі (пропан-бутані) або близько 9% світового автомобільного парку.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.