Автопарк Національної поліції України поповнився позашляховиками Nissan Patrol

Партію з 30 позашляховиків Nissan Patrol передала Національній поліції України Місія Європейського Союзу (EUAM) в рамках спільної робочої програми.

Про це в Twitter написав глава МВС Арсен Аваков. Автівки будуть використовуватися групами швидкого реагування в непрохідних дорожніх умовах – районах Карпат і Полісся.

Nissan Patrol – популярний японський повнорозмірний позашляховик, який виробляють з 1951 року, основний конкурент Toyota Land Cruiser в світі і Infiniti в сегменті розкішних позашляховиків на ринку Північної Америки. До слова, останнє покоління Infiniti QX56 ділить з ним платформу.

Patrol застосовують як військовий автотранспорт в країнах Азії і Близького Сходу. Різні версії Patrol широко використовуються установами ООН. Має потужну раму, тяговітий невибагливий двигун, безліч різних модифікацій.

Останнє шосте покоління побудовано на архітектурі Y62 і випускається з 2010 року. Оснащено мотором V8 моделі VK56VD об’ємом 5,6 л, потужністю 400 к.с. (298 кВт), обертовим моментом 560 Нм, системою зміни фаз газорозподілу VVEL і прямого вприскування DIG.

Двигун працює в парі з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Система повного приводу дозволяє перемикатися між 4 режимами: дорога, пісок, сніг і камені. У автомобіля також є електронне блокування заднього диференціала, система зрушення і контролю спуску з пагорбів.

Фото – Nissan. На фото – 2011 Nissan Patrol

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *