Автомобілістка проти Автодору: позов до суду і отримана компенсація

Автомобілістка із Закарпаття подала позов до суду на Автодор після пошкодження своєї машини через вибоїни в дорожньому покритті. Суд став на бік жінки і зобов’язав державне агентство виплатити компенсацію.

Дірки швидко залатали, але за пошкоджений позашляховик все ж довелося заплатити Автодору. За ремонт двох коліс, у яких розірвалися покришки і погнулися диски, винуватець заплатив 13 тис. гривень скривдженії жінці.

Цих коштів вистачило і на ремонт автомобіля, і на оплату послуг адвоката.

Потрапивши в залиту дощем і не відразу непомітну окові вибоїну, машина втратила керування, і її занесло на зустрічну смугу. Насилу вдалося уникнути аварії. Автовласниця викликала поліцію, був складений акт про ДТП. Однак страхова компанія не вважала випадок гідним уваги і збитки покривати відмовилася. Тоді постраждала жінка звернулася в суд, і, на свій подив, виграла його.

У Автодорі не стали коментувати ситуацію, а лише привели офіційні статистичні дані, згідно з якими в 2016-му кількість дорожньо-транспортних пригод через погане дорожнє покриття склало менше 1% від загального числа аварій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *