Автопром

Автомобілі Volvo зможуть комунікувати один з одним на дорогах Європи

Компанія Volvo Cars продовжує доводити, що є передовиком з використання нових технологій. Тепер, вперше в автопромі, на території Європи в автомобілях Volvo буде доступна інноваційна мережева технологія безпеки.

Через хмарну мережу транспортні засоби марки будуть обмінюватися інформацією і повідомляти водіїв про слизькі дороги або загрози, що знаходяться недалеко від них. Це дозволить водієві завчасно скорегувати швидкість і уникнути аварії.

Системи оповіщення про потенційні загрози були випробувані на моделях Volvo 90-ої серії в Швеції і Норвегії ще в 2016 році. Тепер вони увійдуть в стандартну комплектацію всіх нових Volvo 2020 модельного року. Ці функції можна буде встановити і на деякі більш ранні моделі.

Volvo Cars закликає інших автовиробників приєднатися до обміну анонімними даними про рух в режимі реального часу. З 2018 року Volvo Cars і Volvo Trucks використовують мережеві технології для попередження водіїв у Швеції та Норвегії.

Коли водій автомобіля Volvo, оснащеного такою технологією, включає аварійний сигнал, система відправляє попереджувальні повідомлення найближчим автомобілям Volvo, підключеним до хмарного сервісу.

V90 Cross Country подає сигнал через хмарний сервіс

Минулого місяця компанія Volvo Cars анонсувала впровадження декількох технологій для безпечного водіння. Так, з 2020 року на всіх автомобілях Volvo максимальна швидкість буде обмежена180 км/год.

З початку 2020-х років компанія встановить в автівках внутрішні камери та інші датчики для відстеження поведінки водія. Автомобіль зможе втрутитися в керування з метою уникнення травми або фатального випадку в разі, якщо система встановить, що людина за кермом знаходиться в небезпечному стані (інтоксикація, відволікання уваги та т.п.).

Джерело: Volvo Cars

Напишіть відгук

Scroll to top