Автомобіль за 8 тисяч доларів: названі варіанти в Україні

Чи можна сьогодні в Україні придбати нову легкову автівку дешевше за 200 тисяч гривень, тобто за умовні 8 тисяч доларів? Виявляється, можна, але вибір невеликий. «Автомобільні новини» склали невеликий рейтинг найбільш доступних за ціною моделей на вітчизняному ринку.

Відразу зазначимо, що ми орієнтувалися на данні офіційних сайтів автовиробників. У окремих дилерів, цілком можливо, є більш дешеві пропозиції, а також складські запаси моделей, які вже не ввозяться в Україну. Крім того, ми не брали до уваги акції та спеціальні пропозиції компаній, оскільки вони мають тимчасовий характер.

Отже, відкриває наш рейтинг російська Lada Granta. Седан з 8-клапанним двигуном потужністю 82 к.с. та 5-швидкісною КПП обійдеться у 190 тисяч гривень.

Субкомпактний хетч Ravon R2, який нещодавно з’явився на авторинку України, коштує від 189 тисяч гривень. На машині стоїть 85-сильний двигун та 4-діапазонна автоматична трансмісія. До речі, Ravon R2 єдина модель у рейтингу з коробкою-автоматом.

Мінімальна ціна фургона Lada Largus з 5МКПП та двигуном у 84 к.с. в Україні становить 185 тисяч гривень – це п’яте місце.

Четвертим йде китайський сітікар Zotye Z100. З 3-циліндровим мотором та 5-швидкісною «механікою» автівка коштує 169 тисяч гривень.

ЗАЗ Sens хетчбек
ЗАЗ Sens хетчбек

Трійку найдешевших в Україні автівок відкриває вітчизняний ЗАЗ Sens. У базовій комплектації з 70-сильним двигуном та 5МКПП модель обійдеться у 153 тисячі гривень в кузові седан і 155 тисяч – в кузові хетчбек.

На другому місті розташувався ще один китайський сітікар – JAC J2. На ньому також встановлений 3-циліндровий мотор потужністю 65 к.с., який компонується з 5-швидкісною КПП. Мінімальна вартість – 150 тисяч гривень.

Нарешті, найдешевшим на сьогодні автомобілем в Україні є «пенсіонер» автомобільного ринку – Daewoo Matiz. Модель коштує від 149 тисяч. Однак зауважимо, що мова йде лише про автівки 2013 року випуску, як зазначено на сайті компанії-виробника.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *