Porsche Навколо світу

Автівки Porsche стають унікальними як відбитки пальців

Porsche продовжує роботу в сфері персоналізації авто. Відтепер Porsche 911 стає настільки ж унікальним, як папілярні лінії на кінчиках пальців.

Компанія Porsche AG розробила інноваційний метод прямого друку: візуальні графічні елементи можна друкувати на пофарбованій частини кузова автомобіля. Купуючи новий 911, майбутній власник може персоналізувати капот завдяки дизайну, що повторює його власний відбиток пальця.

Для проекту створили так званий «технологічний центр» в підготовчому центрі фарбувального цеху в Цуффенхаузене. Тут же буде відбуватися навчання персоналу в напрямку інноваційних технологій.

Прямий друк дозволяє створити дизайн, якого неможливо досягти при звичайного фарбування. Принцип роботи схожий на функціонування струминного принтера. Головна складність полягає в одночасному використанні 3 технологій: робототехнологіі, нанесення і фарбування.

Замовити персоналізацію через відбиток пальця можна в центрах Porsche Exclusive Manufaktur в Цуффенхаузене.

Вартість послуги в Німеччині становить 7 500 євро (включаючи ПДВ) і буде надаватися за запитом у Porsche Exclusive Manufaktur з березня 2020 року. Про доступність для України буде повідомлено пізніше.

Джерело: Porsche

Залишити коментар

Scroll to top