Автівки Ford відтепер попереджатимуть про виїзд на зустрічку

Систему, яка попереджатиме випадковий виїзд на зустрічну смугу многополосного шосе, представила компанія Ford. Комплекс отримав назву Wrong Way Alert і першим його отримав Focus нового покоління.

У 2016 році тільки в одній Німеччині радіостанції випустили 2 200 попереджень про появу на автомагістралі автомобіля, що рухається в неправильному напрямку. Наслідки такого маневру можуть бути катастрофічними.

В основі нової системи попередження про виїзд на зустрічну смугу, яку розробили інженери Ford, лежить технологія розпізнавання дорожніх знаків. Також враховується інформація про місцезнаходження автівки. Її надає навігатор.

Камера за лобовим склом розпізнає важливі дорожні знаки за курсом проходження автомобіля і передає їх на приладову панель або проекційний дисплей. У ситуації, коли водій проїжджає між двома знаками «проїзд заборонено», встановленими на під’їзній дорозі автомагістралі, система Wrong Way Alert видає звуковий сигнал і виводить на приладову панель зображення відповідного знака, а також текстове повідомлення з пропозицією перевірити правильність напрямку руху.

Першою моделлю, яка отримає Wrong Way Alert, стане новий Ford Focus. Відео добре демонструє функціонал нової системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *