Volkswagen Авторинок

Auto Bild назвав 2020 Volkswagen Passat кращим вибором для бізнесу

Істотно оновлений 2020 Volkswagen Passat лише в травні був представлений на світовому ринку. У масове виробництво новинка потрапила в серпні, але вже встигла отримати багато позитивних відгуків. Остання оцінка – нагорода від німецького журналу Auto Bild.

Одне з провідних автомобільних видань Європи назвало рестайлінговий Passat «Кращим автомобілем для компанії в 2019 році», повідомляє Volkswagen Newsroom.

Численні порівняльні тести і маркетингові дослідження також показують, що 2020 Passat є однією з кращих середньорозмірних моделей в бізнес-класі.

У тому, що свою останню нагороду від Auto Bild машина отримала не випадково, сумнівів немає. Справа в тому, що редакційна команда журналу визнала модель «Кращим автомобілем для компанії» на підставі вибору своїх численних читачів.

Комфорт і безпека у тривалих подорожах

У самому виданні пояснили, що Пасати як службові автомобілі в основному переміщуються по національним автомагістралях в поїздках на середні та дальні відстані. Чудові системи для забезпеення комфорту і допомоги водієві роблять ці тривалі відрядження більш приємними і безпечними.

Наприклад, 2020 Passat має світлодіодні фари і задні ліхтарі вже в стандартному оснащенні. Крім того, присутня система моніторингу зони пішоходів, смуги руху, адаптивний круїз-контроль. Втім, для компаній автомобіль привабливий не тільки цим.

Двигуни Passat – ефективні, стійкі і різноманітні: бензинові, дизельні, гібридні. У порівняльному тестуванні відомих автомобільних журналів, новинка знову і знову виходила на перше місце.

Фахівці підтверджують

В тесті видання Auto Zeitung універсал Passat Estate з дизельним двигуном 2.0 TDI потужністю 190 к.с. випередив своїх основних конкурентів, завдяки, як відзначають тестери, «вжитим заходам з технічного обслуговування моделі».

Сам Auto Bild, оцінюючи цю ж версію Passat, підкреслив місткий салон, збалансовані характеристики водіння, а також «фантастичні мультимедіа і безпеку». Загалом, німці вважають Пасат ідеальним бізнес-автомобілем.

Залишається додати, що Passat поступається за обсягом продажів серед моделей Volkswagen тільки Гольфу. Останній розійшовся тиражем в 35 мільйонів, а Пассат недавно подолав позначку в 30 мільйонів.

Залишити коментар

Scroll to top