Audi розширила лінійку двигунів для нового Q3

2019 Audi Q3

Кросовер Audi Q3 нового покоління відтепер став доступний з більш широким вибором моторів, серед яких потужні 2,0-літрові бензинові і дизельні агрегати.

Покупці Audi Q3 наступної генерації отримали більший вибір двигунів для кросовера. Тепер для нового SUV доступні три бензинових і два дизельних мотора потужністю від 150 до 230 к.с.

Всі двигуни в лінійці Q3 є чотирициліндровими і турбованими. Привід може бути переднім або повним, трансмісія – 6-швидкісна механічна або 7-швидкісна автоматична S tronic.

Отже, що ми зараз маємо для нового Q3 в плані силових агрегатів?

Початковий рівень – це економічний бензиновий мотор в 150 к.с. (1,5 л, 250 Нм) з функцією автоматичної деактивації двох циліндрів при низькому навантаженні. КПП – механічна або автоматична.

Середній варіант – 2.0 TFSI з віддачею 190 л.с. (320 Нм). Тут передбачений тільки «автомат» S tronic.

Топовий бензиновий двигун встановлюється на версію Audi Q3 45 TFSI. Потужність мотора – 230 л.с., максимальний крутний момент – 350 Нм. Трансмісія – автоматична.

У дизельній лінійці – два агрегати, точніше один 2.0 TDI, але в двох варіантах потужності – 150 і 190 к.с. (340 і 400 Нм відповідно).

2019 Audi Q3


Постійний повний привід quattro входить в стандартну комплектацію дволітрових бензинових двигунів і найпотужнішого дизельного мотора. Це дає новому Q3 значний імпульс щодо тяги, стабільності і динаміки у всіх дорожніх умовах.

Центральним елементом приводу quattro є електронно-керована гідравлічна багатодискова муфта на задній вісі. Система управління вже може почати надсилати частину обертового моменту від передньої осі до задньої, коли водій, наприклад, входить в поворот.

Додамо, що базова ціна нового Audi Q3 в Німеччині, наприклад, становить 33 700 євро.

Джерело: Audi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *