Audi придумала як розважати пасажирів своїх авто у віртуальний спосіб


Audi придумала як розважати пасажирів своїх авто у віртуальний спосіб

Нова технологія під назвою «holoride» (голорид) забезпечує віртуальний контент, який адаптується до руху автомобіля в режимі реального часу. З літа 2022 року Audi використовуватиме його у своїх автомобілях.

Окремі моделі Audi, оснащені інформаційно-розважальною системою MIB 3 і найновішим програмним блоком, матимуть функцію holoride, починаючи з червня 2022 року.

Щоб використовувати цю функцію, необхідна гарнітура віртуальної реальності з підтримкою holoride і бездротове підключення через Bluetooth з низьким енергоспоживанням.  

Автомобілі Audi, які отримують технологію holoride, включають A4, А5, А6, А7, А8, Q5, Q7, Q8, а також Audi e-tron та e-tron GT quattro.

Як це працює

Пасажири на задніх сидіннях одягають віртуальні окуляри і можуть грати в ігри, дивитися фільми або інтерактивний контент – різноманітний віртуальний контент, що адаптує рухи автомобіля в реальному часі. Наприклад, уявний космічний корабель повторює рухи автомобіля під час поїздки: повертає ліворуч, прискорюється або сповільнюється, відповідно коли транспортний засіб робить поворот ліворуч, прискорюється або гальмує.

Audi представляє технологію голориду на фестивалі South by Southwest (SXSW), що триває  з 11 до 20 березня в Остіні, штат Техас. Відвідувачі мають нагоду перевірити як це працює сидячи на задніх сидіннях електромобілів Audi.

Автовиробник планує запустити holoride в Німеччині, Великій Британії та США. Далі будуть інші ринки, а саме Канада, Китай, Японія, європейські країни.

Джерело: AudiОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.