Audi Нові авто

Audi представила серійну версію крос-купе e-tron

Нова модифікація приєдналася до лінійки Audi e-tron. 2021 Audi e-tron Sportback SUV Coupe демонструється на автошоу в Лос Анжелесі.

Нова модель надійде на європейський ринок навесні 2020 року. Її збирають на заводі з нульовим рівнем викидів вуглекислого газу, розташованому в Брюсселі.

Ціна в Німеччині починається від 71 350 євро і досягає близько 83 150 євро за топ-комплектацію. Книги замовлень відкриються в кінці листопада. На старті продажів Audi запропонує спеціальну версію в обмеженій кількості примірників.

Ціни для північноамериканського ринку будуть відомі трохи пізніше. У порівнянні з початковою ціною кросовера Audi e-tron у $74 800 Sportback обійдеться десь на $2500 дорожче.

Відмінні риси новинки

  • Вперше в серійному автомобілі Audi e-tron Sportback доступний в стандарті з інноваційними світлодіодними матричними фарами.
  • Модель з екстер’єром S-лінійки та віртуальними зовнішніми дзеркалами має видатний коефіцієнта опору – всього 0,25 – це краще, ніж у кросовера Audi e-tron.
  • Щоб активувати режим прискорення, водій може перемикатися з діапазону руху D на S, повністю натискаючи педаль акселератора.
  • Крутний момент передається від електродвигунів на вісі двоступеневою планетарною коробкою передач.
  • Завдяки особливій системі, 30% діапазону ходу крос-купе досягає за рахунок рекуперації.
  • Електричний повний привід забезпечує чудову тягу і динамізм на будь-якій місцевості. Автомобіль в основному використовує тільки задній електродвигун для виняткової ефективності.
  • У Audi e-tron Sportback компоненти приводу розташовані низько, відповідно центр ваги набагато нижчий, ніж в звичайному e-tron.
  • Система динамічного керування Audi Drive Select входить в стандартну комплектацію e-tron Sportback. Разом з адаптивною пневмопідвіскою вона дозволяє водієві вибирати з сьоми режимів руху.

Два варіанти двигунів

При виході на ринок Audi запропонує два варіанти e-tron Sportback – 50 quattro і 55 quattro.

2021 Audi-e-tron Sportback Interior фото

55 quattro

Сумарна потужність Audi e-tron Sportback 55 quattro становить 265 кВт і 561 Нм крутного моменту. Для розгону до 100 км/год авто потребує 6,6 секунди.

Максимальна швидкість обмежена електронікою до 200 км/год. Споживання електроенергії становить в комбінованому циклі 26,0 – 21,9 кВт*год/100 км.

Дальність ходу досягає 446 км, що на 10 км більше, ніж у e-tron SUV.
Діапазон забезпечується високовольтною батареєю ємністю 95 кВт*год брутто (86,5 кВт*год нетто).

50 quattro

Audi e-tron Sportback 50 quattro має потужність 230 кВт і 540 Нм крутного моменту. Авто споживає 26,3 – 21,6 кВт*год/100 км в змішаному циклі.

Акумуляторна батарея має ємність 71 кВт*год брутто (64,7 кВт*год нетто). Цього достатньо для проходження 347 км на одній зарядці. Купе кросовер розганяється з 0 до 100 км за 6,8 секунди і розвиває максимальну швидкість 190 км/год.

Одиниці енергоспоживання і діапазону ходу розраховані відповідно до методики WLTP.

Заряджання

Sportback 55 quattro можна зарядити до 80% на станціях швидкої зарядки постійним струмом потужністю 150 кВт менш ніж за 30 хвилин.

Для e-tron Sportback 50 quattro потрібно 120 кВт, щоб досягти такого самого рівня заряду за той же час.

Зарядка на громадських зарядних станціях змінного струму може здійснюватися за допомогою стандартного кабелю Mode 3 потужністю до 11 кВт, яку можна збільшити до 22 кВт за допомогою додаткового вбудованого зарядного пристрою. Він буде доступний влітку 2020 року.

Власна служба зарядки Audi e-tron забезпечує легкий доступ до майже 120 000 пунктів у 21 країнах Європи.

Функція Plug & Charge зробить заряджання ще простішим з 2020 року, коли вони стануть доступними. Ауді також пропонує низку рішень для зарядки в гаражі будинку.

Стандартне обладнання

Стандартне обладнання включає в себе безліч функцій, зокрема, 12,3-дюймовий віртуальний дисплей панелі приладів з високою роздільною здатністю, MMI Navigation plus і цифрове радіо DAB+.

Як і всі останні версії моделей Audi, цей автомобіль є стандартним носієм для нових цифрових послуг і бізнес-сервісів, які є і з’являються у бренду, таких як додаток або онлайн-портал myAudi.

Напишіть відгук

Scroll to top