Audi Навколо світу

Audi пояснила причини збільшення своїх продажів в США

Попит на автомобілі Audi на автомобільному ринку США в жовтні 2019 року збільшився майже на 20%. Причиною позитивної тенденції компанія назвала початок продажів кросовера Q3 другого покоління.

За жовтень 2019 року власниками автомобілів Audi в США стали майже 20 тисяч осіб, повідомляє Audi MediaCenter. Попит на автомобілі німецького бренду збільшився на 19,4%.

Зросли продажі Audi в Канаді. Тут реалізовано 3 342 автомобіля, що на 11,2% більше результату жовтня 2018 року.

Дуже позитивно вплинув на обидва ринки, як відзначають в компанії, новий Audi Q3. Незважаючи на певну критику деяких споживачів на нібито гучний двигун Q3, північноамериканський ринок, в цілому, добре зреагував на друге покоління моделі.

У автовиробника також відзначили впевнений старт в США Audi Q8. Кросовер-купе продовжує завойовувати популярність серед покупців і вже лідирує в своєму сегменті авторинку.

Стабілізувалися продажі Audi в Європі. Так, з січня по жовтень на континенті було продано майже 650 тисяч автомобілів преміум-класу. Це трохи більше (+0,2%) за показник 2018 року за такий самий період.

Жовтень приніс багато оптимізму щодо європейських перспектив бренду. Продажі склали 54 200 одиниць і це майже на 70% більше торішнього результату.

Причинами відродження Audi сама компанія-виробник називає перехід на стандарти WLTP, численні стартапи та припинення виробництва моделей, які негативно впливали на загальний результат продажів.

Напишіть відгук

Scroll to top