Архіви

Audi готує оновлений варіант своєї “четвірки”

Оновлена ​​версія однієї з найпопулярніших моделей Audi, седана A4, потрапила в об’єктиви фотошпигунів під час проходження дорожніх тестів. До кінця 2018 року новинка повинна надійти у продаж.

Незважаючи на те, що популярність седанів в Європі знижується, і покупці все частіше зупиняють свій вибір на кросоверах, продажі Audi A4 залишаються на високому рівні. Оновлена ​​версія моделі може лише посилити споживчий інтерес.

Напередодні дебюту оновленої «четвірки», а це, можливо, відбудеться на Паризькому автосалоні в цьому році, шпигунські знімки показали, що більш-менш значних зовнішніх змін у конкурента Mercedes-Benz C-Class і BMW 3-Series не відбудеться. Про це говорить і досить скромне маскування. Очікуються нові передній і задній бампер, а також нові фари.

Більше нововведень – в технічній частині. Перш за все, йдеться про 48-вольтову м’яко-гібридну технологію. Її інтеграція не потребує великих витрат на реінжиніринг.

Також, ймовірно, Audi відмовиться від нинішнього 1,4-літрового чотирициліндрового турбодвигуна на користь потужнішої 1,5-літрової установки VW Group. Очікується також підвищення потужності і паливної ефективності на 2,0-літровому бензиновому  та 3,0-літровому дизельному моторах.

Автовиробник також оновить інші моделі сімейства: універсал, крос-універсал A4 Allroad і «заряджені» S4 і RS4.

Джерело – Auto Express

Напишіть відгук

Scroll to top