Audi Зелений автосвіт

Audi e-tron отримала оновлення для збільшення дальності ходу

Ауді вдосконалила електричний кросовер e-tron для збільшення дальності ходу на одній зарядці та додала нову S комплектацію.

Топова версія Audi e-tron 55 quattro була піддана апгрейду. Зараз вона пропонує 431 км дальності ходу – це на 25 км більше ніж раніше, за WLTP тестом, та на 32 км більше, ніж у суперника Mercedes-Benz EQC.

Варіант Audi e-tron 50 меншого діапазону не отримав оновлень: він був представлений нещодавно та має з’явитися у продажі на початку 2020 року.

Технічне удосконалення не вплинуло на базову ціну моделі: вона залишилася такою ж, я к і була у Німеччині (80 900 євро). Ми очікуємо, що на інших ринках ціна також не зміниться: 70 845 фунтів стерлінгів у Великій Британії, 74 800 доларів у США, 83 880 євро у Франції, 1 713 136,4 гривень в Україні.

Оновлення запозичені у нового e-tron Sportback. Ауді модернізувала регенеративну гальмівну систему та систему охолодження. Перша тепер робить три режими більш відмітними, забезпечуючи, як говорять у компанії, «більш виражене відчуття однієї педалі».

Також додано нову спортивну комплектацію S line. Вона пропонує 20-дюймові легкосплавні колісні диски, пневматичну підвіску, видатні спойлер та дифузор та бампер в S стилі.

Залишити коментар

Scroll to top