Автопром

Audi A4 виповнилося чверть століття

Компанія Audi відзначає великий ювілей – 25 років виробництва своєї найпопулярнішої моделі – Audi A4. П’ять поколінь. Любов клієнтів підтвердили 7,5 млн продажів.

25 років тому з конвеєра в Інгольштадті зійшла перший Audi A4. З тих пір компанія випустила понад 7,5 мільйонів одиниць цієї моделі. Сьогодні на ринку присутня вже п’яте покоління A4, і попит на автомобіль не слабшає.

На даний момент Audi A4 – найпопулярніша модель бренду у всьому світі. Приблизно кожна п’ята Audi, яку поставляють сьогодні на ринок, відбувається з цієї серії.

Audi A4 була запущена у виробництво в 1994 році як наступник серії Audi 80. Завдяки своїй елегантності, спортивності та комфорту, вона швидко справила враження на клієнтів у всьому світі.

Модель стала бестселером марки в перший же повний рік її виробництва. Тоді з конвеєра зійшло понад 272 тисяч одиниць A4.

З моменту запуску четвертого покоління А4 в 2007 році модель збирають на двох заводах в Німеччині – Інгольштадті і Неккарзульмі, а також в Китаї та Індії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top