Audi A4 проходить глибокий рестайлінг для балансу з конкурентами

2020 Audi A4 Avant

Компанія Audi готує цілий пакет серйозних оновлень для седана A4 і універсала A4 Avant. Це не буде зміна поколінь, але рестайлінг відбувається досить глибокий.

Audi A4 нещодавно оновлювали. Це був невеликий фейсліфтинг. Однак зараз автовиробник має намір провести серйозну ревізію для моделі 2020 року.

Прототипи вже засвітилися при зимовому тестуванні. Зокрема, універсал A4 Avant, судячи з маскування, отримає набір перепрофільованих ліхтарів і бамперів, ширшу нижню решітку і новий дизайн дифузора.

Усередині також очікується багато нового. A4, мабуть, отримає таку саму приладову панель, як у останньої A6. Ця компоновка передбачає два сенсорні екрани: навігаційними та мультимедійними функціями водій керує на верхньому, а клімат-контролем – на нижньому.

2020 Audi A4
Досерійний прототип оновленої 2020 Audi A4

Особливі зміни у силовий лінійці годі чекати. 2,0-літрові чотирициліндрові двигуни будуть мати звичайну 12-вольтову комплектацію. У шестициліндрових моторах для підвищення їх ефективності буде використовуватися більш досконала електросистема у 48 В.

Навіщо, Audi настільки масштабно проводити рестайлінг? Питання в тому, що нинішня А4 була представлена відносно недавно – восени 2015 року.

Для зміни поколінь часу пройшло замало, але є загроза, що модель почне поступатися оновленому Mercedes-Benz C-Class і, тим більше, новому поколінню BMW 3-Series – своїм головним конкурентам.

2020 Audi A4 представлять в наступному році, можливо, на осінньому автосалоні у Франкфурті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *