Архіви

Audi A1 другого покоління: з’явилася перша інформація

На засніжених дорогах Північної Європи вийшов на тести хетчбек Audi A1 другого покоління. Вже сьогодні, не дивлячись на захисний камуфляж, можна відзначити, що зовнішній дизайн новинки перегукується з моделлю першого покоління. Утім, традиційність Audi не є особливої ​​новиною.
Audi A1 Sportback

Сучасна Audi A1 Sportback. Фото – Audi

Зміни, звичайно, присутні. Це і нова радіаторна решітка, яка відповідає сучасній фірмовій стилістиці бренду, і дещо інше розташування бічних дзеркал, і більш широкі задні ліхтарі. Однак, повторимося, зміни в зовнішності Audi A1 другого покоління носять, швидше, еволюційний характер.

За неофіційними даними, у самій компактної моделі марки в новій її генерації не буде тридверної версії. Автовиробник запропонує покупцям тільки більш практичний і, до речі, більш затребуваний на ринку п’ятидверний варіант Sportback. Саме таку версію зараз обкатують у Скандинавії.

Набагато більше змін очікується в салоні нової “одинички” Audi. Мова йде, про м’який на дотик пластик, повністю цифрову приладову панель, оновлену ​​інформаційно-розважальну система.

З одного боку ці нововведення роблять нову Audi A1 більш преміальною. Однак з іншого, поки не дуже зрозуміло, як це прагнення ув’яжеться з бажанням компанії знизити вартість моделі наступного покоління.

Новинка базуватиметься на найкоротшій версії модульної платформи MQB. У силовій лінійці очікуються 3- та 4-циліндрові бензинові і дизельні двигуни. У початковій комплектації запропонують 1,0-літрову бензинову “трійку”.

“Заряджена” модифікація Audi S1 ​​нового покоління також буде створена. Що стосується появи ще більш потужної версії RS1, а також plug-in-гібридної “одинички”, то тут все поки що під питанням.

Офіційна прем’єра нової Audi A1 повинна відбутися на одному з мотор-шоу 2018 року.

Фото вгорі – Automedia

Напишіть відгук

Scroll to top