Архіви

Аналітики склали рейтинг найпопулярніших кросоверів у світі

З початку цього року обсяг продажів автомобілів класу SUV на світовому ринку перевищив 14 мільйонів одиниць. Аналітики італійського видання Focus2Move визначили найпопулярніші кросовери в світі за підсумками реалізації за перші 5 місяців 2017 року.

На першому рядку рейтингу цілком очікувано опинилася Honda CR-V. Сьогодні на ринок виходить п’яте покоління моделі: потужний турбодвигун в лінійці, розробляється 7-місцева версія, цілий пакет сучасних систем безпеки … У двох словах: CR-V – на сьогодні найпопулярніший кросовер у світі.

2018 Toyota RAV4 Adventure

Його головний конкурент – Toyota RAV4 – друга. Тут зміна поколінь відбудеться ще нескоро – не раніше 2019 року.

До першої п’ятірки увійшли Volkswagen Tiguan, Hyundai Tuscon і Nissan Qashqai. З відомих нам кросоверів (офіційно продаються в Україні) в рейтинг ТОП-25 потрапили Kia Sportage, Mazda CX-5, Nissan X-Trail, Toyota Highlander, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Hyundai Santa Fe, Mercedes-Benz GLC, Subaru Forester , Toyota CH-R, Ford Edge, Jeep Renegade.

Гарно продаються Nissan Roque (американський аналог Nissan X-Trail), китайські Haval H6 і GAC Trumpchi GS4, Ford Escape, Honda HR-V, Chevrolet Equinox і Buick Envision.

Цікаво, що Envision – це перша модель GM, яка виробляється в Китаї для авторинку США.

Фото – Toyota, Honda

Напишіть відгук

Scroll to top