Архіви

Американські експерти підрахували реальну витрату пального у Kia Niro

Експерти американського видання Green Car Reports провели кілька днів з моделлю Kia Ніро. Автовиробник називає її кросовером, хоча з такою висотою дорожнього просвіту і відсутністю повного приводу це, скоріше, хетчбек. В ході тестування фахівці також визначили витрату пального Kia Ніро в реальних умовах.

В цілому фахівці проїхали трохи менше 900 км. Тест-драйв проводився при температурі від -11 до +12 ° C. Таким чином, було ясно, що пробіг виявиться трохи нижче, ніж при більш теплій погоді. При холодній температурі витрата палива у гібридів виростає на 0,4-0,5 літра на 100 км. Паливна витрата Kia Ніро в тестованії версії Touring за паспортом значилася 5,1-5,9 літра. Потужність гібридної установки, нагадаємо, 140 к.с.

Середня паливна витрата на 877 подоланих кілометрів, як було зазначено на дисплеї приладової панелі автомобіля, склала 6,6 літра. Велика частина поїздки проходила по шосе. Ніро виявився дійсно більш економічним на трасі, ніж більшість автомобілів його розміру. Однак на високій швидкості, в міських і приміських умовах запас батареї витрачався швидко.

При тестуванні був встановлений стандартний режим «Еко». Однак передбачений і більш швидкий режим «Спорт», який підтримує двигун і використовує гібридну систему більше для додання додаткового імпульсу ДВС, ніж для бюджетного процесу.

Задній простір на сидіннях не величезний, але вантажний відсік виявився цілком містким, незважаючи на відносно високу вантажну підлогу. Експерти відзначили хорошу шумоізоляцію.

В управлінні Ніро – один з кращих гібридів, вважають фахівці.

У комплектації кросовера присутній електропривод регулювання сидіння водія, обігрів передніх сидінь і рульового колеса, які виявилися вельми до речі в найхолодніші дні. Заощадити енергію дозволяє кнопка «Тільки водій» для системи опалення та охолодження. Вона направляє гаряче або холодне повітря тільки водієві.

Фото – Kia

Напишіть відгук

Scroll to top