Альянс Renault-Nissan обійшов Volkswagen Group за рівнем продажів у 2017 році

Найбільшим автовиробником в світі за підсумком минулого року став альянс Renault-Nissan, що наростив продажі до 10,61 мільйонів автомобілів завдяки вдалому придбанню Mitsubishi Motors Corporation (ММС). Volkswagen Group, якому ЗМІ та аналітики «пророкували перемогу» – зайняв лише друге місце, пише видання Automotive News.

На рахунку Nissan – 5,82 млн проданих автівок, Renault – 3,76 млн, Mitsubishi – 1,03 млн. Наступна мета для Renault-Nissan – подолати рубіж у 14 млн. Цього планують досягти, економлячи на масштабах виробництва і використовуючи уніфіковані платформи, що дозволить скоротити витрати вдвічі (до 10 млрд євро) до 2022 року.

Сукупний обсяг продажів марок, що входять до складу Volkswagen Group, замість очікуваних 10,7 млн ​​склав до кінця 2017 року 10,53 млн проданих авто. Третє місце в світі зайняла Toyota з результатом у 10,2 млн.

Нагадаємо, що MMC стала частиною Renault-Nissan після того, як у 2016 році компанія Nissan придбала 34-процентний пакет акцій Mitsubishi. Об’єднання процесу закупівель, спільне використання виробничих площ, загальних платформ і обмін технологіями дозволять посилити позиції альянсу на глобальному ринку.

На фото – Renault Megane RS (2018)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *