Архіви

Alfa Romeo готує серйозного конкурента для Audi Q3

В рамках розширення свого модельного ряду Alfa Romeo планує розробку компактного кросовера, який стоятиме сходинкою нижче за модель Stelvio и має кинути виклик німецьким Audi Q3 та BMW X1, а також Volvo XC40, Range Rover Evoque, Jaguar E-Pace.

Таким чином, Альфа збирається увійти в швидко зростаючий сегмент преміальних компактних SUV. Утім, у автовиробника сподіваються що найменший кросовер бренду цілком може стати його бестселером.

Ймовірно, “дитячий” позашляховик збудують на скороченій версії платформи Giorgio. На цій архітектурі збудований кросовер Stelvio (на фото вгорі) і седан Giulia. Крім того, очікується, що шасі стане основою хетчбека Giulietta наступного покоління.

Тобто на відміну від конкурентів, компактний SUV від Alfa Romeo в стандарті буде задньопривідним. Привід на всі колеса запропонують у якості опції.

2019 Audi Q3 нового другого покоління надійде у продаж вже цієї осені, і з передовими технологіями у нього все гаразд. Майбутній кросовер Альфи також має йти в ногу з часом, тому на ньому буде запропонована, наприклад, автономна технологія управління 3-го рівня (коли водій бере керування тільки при виконанні досить складних маневрів). Не виключається розробка версії з гібридною силовою установкою.

Крім невеликого кросовера компанія планує створити “старшого брата” Stelvio. Обидва новачки мають бути представлені в найближчі три роки.

Взагалі кажучі, плани у Альфи досить амбітні. До 2022 року італійці мають намір вийти на позначку у 400 тисяч річних продажів. Кроссовери, звісно, допоможуть у досягненні цієї мети.

Напишіть відгук

Scroll to top