Suzuki Архіви

Абсолютно новий Suzuki Jimny показали на закритій презентації

Невеликий позашляховик Suzuki Jimny нарешті змінить покоління. Новинку вже представили вузькому колу фахівців і дилерів. Публічна прем’єра наступної генерації однієї з найоригінальніших моделей класу SUV відбудеться у жовтні на Токійському автосалоні.

Jimny належить до тих моделей, які мають армію фанів, саме завдяки своїй аутентичності. Тому суттєво змінювати їх дизайн на наступному поколінні є недоцільним кроком з точки зору популярності і, зрештою, комерційного успіху.

Новий Suzuki Jimny зберіг “квадратну” стилістику попередників і, судячі зі шпіонских фото з презентації, дещо почав нагадувати кей-кар. Ці мініатюрні автівки напрочуд популярні в Японії. Виробляє їх і компанія Suzuki.

Що стосуєтся наступного Jimny, то він отримав, нарешті, сучасний салон с сучасним оснащенням. Зокрема, звертає увагу інформаційно-розважальна система. Новинка матиме версії з автоматичною трансмісією. Позашляхові характеристики кросоверу забезпечить фірмова система повного приводу Allgrip Pro 4×4.

Втім, наразі достеменно невідомо, чи залишився Jimny рамним? Скоріш за все, так. Принаймні, в його основі точно не лежить нова платформа, на якій збудовані останні моделі Suzuki – субкомпактні кросовер Ignis та хетч Baleno.

Очікується, що до силової лінійки увійдуть 1,0-літровий двигун BoosterJet, менший 0,66-літровий агрегат також з турбокомпресором та атмосферний 1,2-літровий мотор.

2018 Suzuki Jimny spy photo

“Шпигунське” фото нового Suzuki Jimny. Фото – CarPix

2018 Suzuki Jimny

Слайд Suzuki Jimny четвертого покоління на закритій презентації. Фото – Automedia

Додамо, що поточний Suzuki Jimny (на фото вгорі) офіційно продається в Україні. Початкова вартість позашляховика – 461 тисяча гривень.

Трохи історії. Jimny виробляється з 1970 року. Сучасна модель – це лише третє її покоління, яке знаходиться у виробництві з 1998 (!) року.

Фото вгорі – Suzuki

Залишити коментар

Scroll to top